Pozabankowe firmy pożyczkowe godne zaufania

Krótkoterminowych pożyczek pozabankowych mamy obecnie na rynku dostatecznie wiele, by wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Szerokim zainteresowaniem cieszą się rankingi porównujące oferty parabanków. To właśnie dzięki nim można zapoznać się dokładnie z wieloma instytucjami finansowymi i ich dokładnymi warunkami, na jakich udzielają pożyczek.

 

Vivus znany wszystkim

 

W Polsce funkcjonuje wiele firm pożyczkowych udzielających krótkoterminowego wsparcia finansowego. Niektóre z nich istnieją od wielu lat, dlatego są godne zaufania i co więcej posiadają ciekawą ofertę nie tylko dla pierwszych klientów, ale również dla stałych. Jedną z takich właśnie firm jest Vivus. Chcąc wziąć pożyczkę, z tej oferty można w pełni bezpiecznie skorzystać, podaje portal pozyczkanakonto.pl. Dla stałych klientów Vivus oferuje zdecydowanie wyższe kwoty. Dla pierwszych pożyczkę bez żadnych kosztów do 2500 zł.

 

Lendon również popularny

 

Do popularnych parabanków należy również Lendon. Podobnie jak w Vivus nowi klienci mogą pożyczyć kwotę do 2500 zł, a docelowo nawet 5000 zł dokładnie już przy czwartej pożyczce w przypadku wcześniejszych spłaconych firmie w terminie. Wniosek w Lendon można złożyć online. To najwygodniejszy sposób, który jest oczywiście przez klientów uznawany za bardzo korzystny. Cała procedura odbywa się drogą online, a pieniądze na koncie pożyczkodawcy pojawiają się w dniu złożenia i akceptacji wniosku. Chwilówki w Lendon są atrakcyjne jeszcze z jednego powodu, jakim jest program lojalnościowy umożliwiający oszczędzanie.

OFERTY POŻYCZEK

2 komentarze Dodaj komentarz

  1. Alicja napisał(a):

    Znam te firmy. Są w porządku.

  2. Marcin napisał(a):

    Jakoś mam obawy co do takich ofert 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *